Home Het team
Alle Webbiots

Denkers, designers & developers

Nick

Nick

New Business & Eigenaar
nick@webbio.nl
Jordy

Jordy

Business Relations & Eigenaar
jordy@webbio.nl
Arjan

Arjan

Lead Digital Design
arjan@webbio.nl
Jeremy

Jeremy

Digital Design
jeremy@webbio.nl
Danny

Danny

Digital Design
danny@webbio.nl
Digital Design
Joeri

Joeri

Head Of Development
joeri@webbio.nl
Sander

Sander

Backend Development
sander@webbio.nl
Tom

Tom

Front-end Development
tom@webbio.nl
Martijn

Martijn

Front-end Development
martijn@webbio.nl
Mike

Mike

Backend Development
mike@webbio.nl
Rick

Rick

Full-stack Development
rick@webbio.nl
Haye

Haye

Full-stack Development
Haye@webbio.nl
Aafke

Aafke

Front office
aafke@webbio.nl

#WaysofWebbiots

Voor het welzijn en de gezondheid van ons team werkt ook Webbio de komende weken remote vanuit huis. Gelukkig konden we snel schakelen en zijn we ervan overtuigd dat we dit als team vlekkeloos gaan laten verlopen. Wij wensen iedereen in deze coronacrisis veel gezondheid en sterkte toe. 🙏🏼

•⁣

#remotework #thuiswerken #workstations #coronavirus #staysafe #webbiots
...

19 1

Ready to roll. Op naar de pistes!❄️ #wintersport #snowboarden #skieën #pistes #webbiots ...

10 0
Volg ons op Instagram!
Iemand spreken die alles over werken met Webbio weet?
Neem contact op met Jordy