Home Het team
Alle Webbiots

Denkers, designers & developers

Nick

Nick

Directeur, business developer & eigenaar
nick@webbio.nl
Joeri

Joeri

Lead developer
joeri@webbio.nl
Arjan

Arjan

Lead designer
arjan@webbio.nl
Jeremy

Jeremy

Digital designer
jeremy@webbio.nl
Danny

Danny

Digital designer
danny@webbio.nl
Bram

Bram

Digital Designer
bram@webbio.nl
Tom

Tom

Developer
tom@webbio.nl
Sander

Sander

Developer
sander@webbio.nl
Martijn

Martijn

Developer
martijn@webbio.nl
Mike

Mike

Developer
mike@webbio.nl
Haye

Haye

Developer
Haye@webbio.nl
Maikel

Maikel

Developer
maikel@webbio.nl
Rick

Rick

Developer
rick@webbio.nl
Rowan Paul

Rowan Paul

Developer
rowan-paul@webbio.nl
Jeroen

Jeroen

Trainee Digital Designer
jeroen@webbio.nl
Sjoerd

Sjoerd

Trainee Developer
sjoerd@webbio.nl
Iemand spreken die alles over werken met Webbio weet?

Neem contact op met Nick