Home Het team
Alle Webbiots

Denkers, designers & developers

Nick

Nick

Directeur, business developer & eigenaar
nick@webbio.nl
Jordy

Jordy

Business developer & eigenaar
jordy@webbio.nl
Joeri

Joeri

Lead developer
joeri@webbio.nl
Arjan

Arjan

Lead designer
arjan@webbio.nl
Jeremy

Jeremy

Digital designer
jeremy@webbio.nl
Danny

Danny

Digital designer
danny@webbio.nl
Tom

Tom

Developer
tom@webbio.nl
Sander

Sander

Developer
sander@webbio.nl
Martijn

Martijn

Developer
martijn@webbio.nl
Mike

Mike

Developer
mike@webbio.nl
Haye

Haye

Developer
Haye@webbio.nl
Maikel

Maikel

Developer
maikel@webbio.nl
Rick

Rick

Developer
rick@webbio.nl
Rowan Paul

Rowan Paul

Trainee Developer
rowan-paul@webbio.nl

#WaysofWebbiots

Voor het welzijn en de gezondheid van ons team werkt ook Webbio de komende weken remote vanuit huis. Gelukkig konden we snel schakelen en zijn we ervan overtuigd dat we dit als team vlekkeloos gaan laten verlopen. Wij wensen iedereen in deze coronacrisis veel gezondheid en sterkte toe. 🙏🏼

•⁣

#remotework #thuiswerken #workstations #coronavirus #staysafe #webbiots
...

18 1

Ready to roll. Op naar de pistes!❄️ #wintersport #snowboarden #skieën #pistes #webbiots ...

10 0
Volg ons op Instagram!
Iemand spreken die alles over werken met Webbio weet?
Neem contact op met Jordy